top of page

ВИХОВНА РОБОТА

План виховної роботи
на 2022/2023 н.р.
План виховної роботи
на 2021/2022 н.р.
images.jpg
Алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій
Алгоритм дій у разі виявлення підозрілих предметів
images.jpg
73.jpg

ЗВІТ про проведення заходів в Чернівецькій гімназії №2

 щодо відзначення Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

20200129-act.jpg

Безпека в інтернеті

Для того щоб убезпечити свою дитину від небезпек Інтернету , дотримуйтесь наступних загальних правил його використання:

  • Створіть за участю дітей домашні правила користування Інтернетом і вимагайте його неухильного дотримання. Змінюйте його відповідно до віку і запитів дітей.

  • Попереджуйте дітей що не слід видавати особисту інформацію в Інтернеті, в тому числі прізвище, ім’я, домашня адреса, номери телефонів, номер школи, адреса електронної пошти, прізвища друзів або родичів, дату народження, фотографії. Нагадуйте, чим це може обернутися. Використовуйте нейтральне екранне ім’я, яке не видає ніяких особистих відомостей.

  • Наполягайте на тому, щоб підлітки ставили до відома, якщо хто-небудь в Інтернеті загрожує їм. Ніколи не дозволяйте дітям особисті зустрічі зі знайомими по Інтернету без контролю з боку дорослих.

  • Допоможіть захиститися від спаму. Навчіть підлітків не відповідати на небажані листи. Використовуйте фільтри електронної пошти для блокування небажаних повідомлень. Поясніть, що незаконне копіювання чужої роботи – музики, комп’ютерних ігор та інших програм – є крадіжкою.

  • Розкажіть дітям про правила поведінки в Інтернеті. Діти ні в якому разі не повинні використовувати Мережу для хуліганства, поширення пліток або погроз іншим людям. Будьте уважні до ваших дітей!

  • Переконайтеся, що підлітки радяться з вами перед покупкою або продажем чого-небудь в Інтернеті.

  • Обговоріть з підлітками азартні мережеві ігри і пов’язаний з ними ризик. Нагадайте, що дітям не можна в них грати.

  • Підтримуйте рівень безпеки вашого комп’ютера на належному рівні. Якщо ваша дитина краще вас розбирається в програмному забезпеченні, то чому б не доручити йому турботу про безпеку ваших сімейних комп’ютерів?

  • Якщо ваші діти пишуть блоги, переконайтеся в тому, що вони не розповідають занадто багато про себе. Проведіть оцінку служби блогів і з’ясуйте, чи забезпечує вона можливість написання особистих блогів, захищених за допомогою паролів. Збережіть адресу блогу вашої дитини і регулярно перевіряйте його.

  • Переглядайте інші блоги, відшукуючи позитивні приклади для наслідування для ваших дітей.

ДЕНЬ  МАТЕРІ
У другу неділю травня, коли весна вибухає райдугою кольорів та пахощів, у гості приходить чудове свято — День найдорожчої у житті людини – мами.
Матусі, хай здійсняться ваші задуми і мрії, та  головне, щоб ви були щасливі! Не сходить хай посмішка з рідного личка, радість приносить хай кожна дрібничка! З Днем матері, любі, ми вас вітаємо, та щиро дякуємо вам  за усе, За ніжність, турботу, кохання безкрає, за серце велике та золоте.
День пам’яті та примирення!
У суботу, 8 травня, в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.
Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.
У  День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути!
В школі було проведено з учнями ряд заходів до Дня пам’яті та примирення.
ДЕКАДА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ
На протязі квітня-травня місяців в школі проходить декада громадянської освіти.  Протягом квітня місяця пройшли  години спілкування " Цікаві факти про Євросоюз", онлайн-подорож "Конституція України - основний закон держави", онлайн-вікторина "Бути громадянином: права і обов'язки"
Тиждень ДУХОВНОСТІ в школі
В рамках тижня духовності (19.04 – 23.04) учні школи і вчителі долучилися до участі в тематичних заходах.
bottom of page