top of page

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

Основною метою роботи психолога у початковій школі є:

· СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПІЗНАВАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ І ФОРМУВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ;
· ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ПСИХОЛОГІЧНОГО КЛІМАТУ УЧНІВСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА ЯК ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО „Я”- ОБРАЗУ ТА САМОСПРИЙНЯТТЯ УЧНЯ;
· ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГАРМОНІЙНОГО СПІВВІДНОШЕННЯ МІЖ ВИМОГАМИ ДО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ І НАВЧАЛЬНИХ УМІНЬ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА І ЙОГО ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ;
· ВИЯВЛЕННЯ ВАРІАНТІВ ШКІЛЬНОЇ ТА СІМЕЙНОЇ ДЕЗАДАПТАЦІЇ, ПРИЧИН НЕУСПІШНОСТІ ТОЩО.
Національна гаряча лінія для дітей та молоді
0 800 500225

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.
На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. 

Music
в5.jpg

Основною метою роботи психолога у середній школі є:

· ФОРМУВАННЯ АБСТРАКТНО-ЛОГІЧНОГО, ТЕОРЕТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ЯК ОСНОВИ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ СВІДОМОСТІ, САМОПІЗНАННЯ;
· РОЗВИТОК ВОЛЬОВОЇ СФЕРИ УЧНІВ ЯК ОСНОВИ МИМОВІЛЬНОЇ САМОРЕГУЛЯЦІЇ;
· ВИВЧЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ МОТИВІВ, ІНТЕРЕСІВ, ЗДІБНОСТЕЙ, РІВНЯДОСЯГНЕНЬ ТА САМООЦІНКИ;
· ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ СТАТЕВОРОЛЬОВОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ, СОЦІОМЕТРИЧНОГО СТАТУСУ УЧНЯ.

ПОРАДИ УЧНЯМ

Які права має кожна дитина?

Основним міжнародним документом, в якому викладені права дитини, є Конвенція ООН про права дитини. В українському законодавстві правовими документами, які регулюють це питання, є Конституція України, Сімейний кодекс України, Закон України “Про охорону дитинства” та Цивільний кодекс України.

Відповідно до міжнародного та українського законодавства, дитиною є особа віком до 18 років (тобто до досягнення нею повноліття). Згідно зі статтею 6 Сімейного Кодексу України малолітньою вважається дитина до досягнення нею 14 років, а неповнолітньою – у віці від 14 до 18 років.

1413.jpg
1411.jpg
1412.jpg

ПОРАДИ БАТЬКАМ

1612.jpg
1613.png
5e99c5dd4c231554893907.png

ПОРАДИ ВЧИТЕЛЯМ

1614.jpg
1615.jpg
1616.jpg
bottom of page